Happy Chef

Mac Os için Mutlu Şef Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 94.3 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nordcurrent
Happy Chef; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, yönettiğiniz hamburger restoranına gelen müşterilerinizin siparişleri doğrultusunda yemekler pişireceğiniz ve müşterilerinizi memnun etmeye çalışacağınız eğlenceli bir yemek

Happy ChefMac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, yönettiğiniz hamburger restoranına gelen müşterilerinizin siparişleri doğrultusunda yemekler pişireceğiniz ve müşterilerinizi memnun etmeye çalışacağınız eğlenceli bir yemek pişirme simülasyon oyunudur.

Mutfağın tüm kontrolü sizin elinizde. Restoranınızı en mükemmel şekilde yöneterek gelen müşterilerinizin siparişlerini zamanında yetiştirmeli ve ikram etmelisiniz. Daha sonra müşterilerinizden kazandığınız paralar ile restoranınızı geliştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Hamburger, Hot-dog, patates cipsi, sofistike deniz ürünleri 100'den fazla yemek çeşidi pişireceğiniz oyunda işinizi büyütmeli ve restoran zincirleri kurmalısınız.

Restoranınıza mobilya ve aksesuarlar alarak süsleyebilir, mutfak becerilerinizi geliştirmek için mutfağınızı yükseltebilirsiniz.

Happy Chef oyunu içerisinde; Yeni yemekler pişirmek için 5 farklı mekan, yeni malzemeler ve farklı restoranlar, Çizgi roman tarzı grafikler ve oyun ilerlemesini takip, Menüyü ve restoranı geliştirme, yükseltme, Seçebileceğiniz 4 farklı karakter, Tamamlamanız gereken 70'den fazla seviye, 100'den fazla yemek çeşidi gibi bir çok özellik bulunuyor.

Happy Chef indir